Comunidad Valenciana
Comunidad Valenciana

Hola a tothom! Ací us deixem algunes fotos de la Setmana de benvinguda a l’UJI! Moltíssimes gràcies a tots els que heu vingut a firmar, a informar-vos, als que s’heu interessat per la nostra associació en general i als que vau deixar el vostre missatge negatiu quant a la crisi de la vivenda a Espanya […]

Hola a tothom! Ací us deixem algunes fotos de la Setmana de benvinguda a l’UJI! Moltíssimes gràcies a tots els que heu vingut a firmar, a informar-vos, als que s’heu interessat per la nostra associació en general i als que vau deixar el vostre missatge negatiu quant a la crisi de la vivenda a Espanya i vau ajudar a trencar la pinyata, com les companyes de Subversives Assemblea Feminista Universitària! Va estar genial! Volem agraïr també a Studio Socrates les fotografies tan boniques que ens va fer! Etiqueteu-vos!