Galicia
Galicia

Podes contactar connosco a través da Responsable de Activismo de Amnistía Internacional Galicia, Mónica Pérez-Castrillón.

Teléfono:  639 035 055de 10:00 a 14:00 horas.

Correo electrónico: mperezcastrillon@es.amnesty.org.

 

Amnistía Internacional A Coruña

 

Rúa Rafael Alberti, 5  1º C 15008 A Coruña

Reunións: os mércores, as 19:30 horas.

acoruna@es.amnesty.org

Facebook

 

Amnistía Internacional Barbanza

 

Antiga Escola de música do Campiño* (lg Campiño S/N 15949 A Pobra do Caramiñal)

barbanza@es.amnesty.org

Facebook

 

Amnistía Internacional Lugo

 

Rúa Norias 15-1º, Of. 1. 27001 Lugo

982 801 836

lugo@es.amnesty.org

Twitter: @amnistialugo
Facebook

 

Amnistía Internacional Ourense

 

Tenda de Comercio Xusto Ourense-Solidaridade Internacional* (rúa Bailén, 6 32005 Ourense)

Reunións os martes as 18:45 horas.

ourense@es.amnesty.org

Facebook

 

Amnistía Internacional Pontevedra

 

Casa Azul* (rúa Sor Lucía, 4 36002 Pontevedra)

Reunións: o primeiro martes de cada mes as 20:00 horas.

pontevedra@es.amnesty.org

Facebook

Instagram

 

Amnistía Internacional Santiago de Compostela

 

Rúa Galeras, 17, 2º of. 7 15705 Santiago de Compostela

Reunións: martes, as 20:30 horas.

santiago@es.amnesty.org

Facebook

 

Amnistía Internacional Vigo

 

Marqués de Valladares, 12, 3º, of.-9 36201 Vigo

Reunións: cada dúas semanas, unha semana un luns e pasado os 14 días en mércores.

698 119 394

vigo@es.amnesty.org

Facebook

Instagram

 

*Estas instalacións son cedidas de balde, só para uso durante as reunións. Para contactar co grupo directamente, emprega o correo electrónico.